События

Лекція-бесіда з представниками міжнародної організації AHF – UKRAINE

      На прохання Одеського філіалу міжнародної організації AHF – UKRAINE 20 вересня 2019 року відбудеться лекція-бесіда «Використання пастирської психотерапії і діаналіза для переборення страху невідомості у хворих на ВІЛ. Основи духовної психологічної допомоги», яку за благословенням Предстоятеля Української Православної Цекрви проведе заступник голови Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань по напрямкам реабілітації та ресоціалізації протоієрей Тарасій Марченко.

      На сьогодні AHF є однією з найбільших неурядових організацій, яка, спираючись на благодійність, забезпечує профілактику та тестування на ВІЛ, догляд, піклування, лікування та підтримку для ВІЛ-інфікованих пацієнтів у 39 країнах світу, включаючи Україну. Другою невід’ємною частиною місії AHF є адвокація структурних змін, для того, щоб забезпечити високу якість та регулярність послуг. Більше, ніж 740 тисяч людей з ВІЛ користуються послугами, які надаються за підтримки AHF в Північній та Південній Америці, країнах Азії, Африки та Європи.
      Лекція-бесіда о.Тарасія спрямована на розкриття можливостей використання психологічних надбань виходячи з позицій православної антропології, що ґрунтується на баченні в людини не лише її біологічної, а й духовної складової природи. ВІЛ-інфіковані люди найбільше страждають від страху перед невідомістю та смертю. Християнство ж як релігія Віри і Надії дає силу перебороти ці страхи і може стати «рятувальним кругом» для людей яким встановили такий фатальний діагноз. Отець Тарасій надіється, що така зустріч може стати не лише чисто професійним, з точки зору медицини, обміном знаннями, налагодженням контакту з організацією, а й ефективною проповіддю, місіонерською зустріччю, адже це перша зустріч в такому форматі.
 
      Підтримати діяльність напрямку можна за РЕКВІЗИТАМИ:
      Отримувач: МIСIЯ СИНОДАЛЬНИЙ ВIДДIЛ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ З СОЦIАЛЬНО-ГУМАНIТАРНИХ ПИТАНЬ
      Рахунок: ‎26000052664282
      МФО: 320649
      ОКПО: ‎40721804
      Банк: ПАТ КБ ПриватБанк Або карта ПриватБанку 5169 3305 0988 5528
скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии