События

Благодійна акція «Одягай-ка!» - допомагай бездомним разом із нами!

Категория: Анонсы on 17-10-2017, 19:50

   Внаслідок отримання успішних результатів від проведення акції "Одягай-ка", команда проекту «Центр соціальної адаптації для бездомних на честь святого праведного Симеона Богоприємся» ініціює наступний етап проведення заходів, щодо видачі теплого одягу та взуття бездомним та особам, які потрапили в складну життєву ситуацію.

    Дорогі друзі, кожного з вас запрошуємо надати посильну допомогу в підтримці життя стражденних! Ви можете вибрати зручний для вас спосіб благодіяння:

   - принести на склад Центру Гуманітарної Допомоги взуття та одяг. Просимо вас звернути увагу на те, що ми приймаємо тільки теплий одяг і взуття, для сезону осінь-зима. Теплі аксесуари: шапки, рукавички, шарфи, парасольки, шкарпетки і колготи - також приймаються;

   - взяти участь в підготовці до акції (в якості волонтера);

   - приєднатися до команди під час проведення акції.

   Нагадуємо, що за час існування проекту «ЦСА для бездомних на честь святого праведного Симеона Богоприємця» (реалізується за підтримки Міжнародного грантового конкурсу «Православна ініціатива ‎2016-2017») було нагодовано більше 1000 бездомних, проведені для них психологічні консультації, а також надано допомогу у відновленні документів.

    Допомагай бездомним разом із нами!

 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии