События

"Подаруй дитині мир" - благодійна акція до Дня захисту дітей

Категория: Новости on 2-06-2018, 18:30

     2 червня в Києві за благословенням Його Блаженства, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України до Міжнародного дня захисту дітей відбулася благодійна конкурсна-ігрова акція «Подаруй дитині Мир», організатором якої виступив Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань.

     Благоотримувачами акції стали 37 дітей дошкільного та шкільного віку з 22 малозабезпечених та багатодітних родин, що доглядають дітей-інвалідів.
     За словами голови Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань протоієрея Владислава Діханова, сенс акції - не тільки передати святкові подарункові набори нужденним діткам, але й спонукати їх до відповідального та творчого ставлення до свого майбутнього, до своєї Батьківщини.
     У цьому контексті організатори акції запропонували гостям свята інтерактивну програму з низкою пізнавальних майстер-класів та конкурсів. Зокрема, творча сесія «Пальмова гілочка» від керівника студії "Macrokids” Аеліти Поноченюк розкрила секрети ліплення із соленого тіста і навчила малечу радувати своїх близьких маленькими солодкими сюрпризами. Майстер-клас від викладача образотворчого мистецтва школи "ThinkGlobal” Анни Русалової допоміг дітям створити десятки оригінальних голубів миру, авторів найкращих з яких відзначили призами в межах конкурсу малюнків.
     Ідея миру через творчість, яка стала провідною на акції, об’єднала організаторів та учасників свята в спільному бажанні робити справи милосердя, які надихають до миру в душі, а відтак до мирної розбудови цілої країни.
скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии