События

ВЕЛИКОДНЯ АКЦІЯ. Дарунки першої необхідності для нужденних

Категория: Новости on 12-04-2018, 14:45

     З благословення Його Блаженства Блаженнішого митрополита Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України, 8 квітня 2018 року в Києво-Печерській лаврі відбулася Великодня акція, у рамках якої була проведена святкова видача продуктово-гігієнічних наборів нужденним категоріям громадян: кризовим матерям і нужденним родинам переселенців, які знаходяться під опікою двох проектів Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань: «Центр гуманітарної допомоги для кризових мам» і «Центр гуманітарної допомоги для нужденних».

     Деякі нужденні знаходяться під опікою Відділу протягом 3-4 років, в основному це представники багатодітних сімей, одинокі та малозабезпечені люди, яким і сьогодні дуже важко і вони мають потребу в зовнішній підтримці.
     Захід розпочався зі святкового Великоднього молебню, який очолив голова Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань протоієрей Владислав Діханов: освятили паски, яйця та іншу великодню поживу. По завершенню молебню отець Владислав говорив із людьми про те, що нас робить радісними або нещасними: «Чому ми страждаємо? Тому що ми віддаляємо себе від Бога, - розповідає отець Владислав. - Гріхами віддаляємо себе, тому самі себе змушуємо страждати. І коли людина долає свої гріховні, немічні внутрішні процеси, коли йде процес внутрішнього покаяння, переродження - людина вертається до Бога, вона набуває і радість, і сенс життя. Господь приймає кожну людину, що йде до нього, аби тільки людина захотіла та почала цей рух, – і Господь одразу ж вийде назустріч».
     Люди просили окропити їх самих та святкові принесення по 2-3 рази – такою пасхальною радістю пройнялося людське серце!
     По завершенню молебню людям була видана гуманітарна допомога у вигляді продуктових і гігієнічних наборів.
     Під час видачі прохачі спілкувалися один з одним, ділилися поточними історіями свого життя. З нами своїми думками поділилася Валевська Олеся, яка вперше звернулася за допомогою до Відділу в 2015 році як переселенка, а в 2017 опинилася й під опікою проекту «ЦГД для кризових вагітних»:
     «Спочатку мені допомагали одягом і продуктами харчування, а з 2017 року, коли я завагітніла, - засобами гігієни, дитячої косметикою, підгузками й продуктовими наборами. Мені будь-яка допомога була приємна, але особливо цінною виявилася тоді, коли я завагітніла: всі підгузки, пляшечки, соски – здається, дрібниці, але ж це важливі дрібниці, які теж вимагають витрат. А тим більше, коли потрібно ще оплачувати і лікаря, та інші потреби.
     Часто, коли люди звертаються за допомогою, вони не вірять, що їм дійсно допоможуть. Я не кажу, що їх обманюють, але часто знаходяться обставини, коли не завжди є можливість допомогти всім. Я була дуже здивована, що нас обдзвонюють, нагадують, сама увага – це теж дуже важливо, тому що психологічно - ти руки опускаєш, не віриш ні в що, психологічно тиснуть самі обставини: що на батьківщині війна, що я живу в гуртожитку одна з маленькою дитиною, я мама-одиначка. Є такі ситуації, що не завжди хороші люди трапляються на шляху, а коли ось така допомога, то на душі з'являється радість навіть не від того, що я заощадила і все добре, а від того, що відчуваєш увагу і турботу, моральну підтримку. Ще сьогодні батюшка освятив паски – і такий радісний настрій, мені дуже приємно! Я вважаю, що тут більше турбота, не якась вигода або розрахунок. Ті ж підгузки можна просто купити, а тут все виходить якось по-особливому».
     Проекти підтримки кризових родин переселенців і кризових вагітних продовжують свою діяльність. Ви можете також приєднатися до добровольчого руху проектів або надати посильну допомогу, перерахувавши кошти за вказаними нижче реквізитами.
     Люди потребують нашої з вами підтримки!

     РЕКВІЗИТИ
Отримувач: МIСIЯ СИНОДАЛЬНИЙ ВIДДIЛ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ З СОЦIАЛЬНО-ГУМАНIТАРНИХ ПИТАНЬ
Рахунок: ‎26000052664282
МФО: 320649
ОКПО: ‎40721804
Банк: ПАТ КБ ПриватБанк Або карта ПриватБанку 5169 3305 0988 5528 із зазначенням платежу «Центр допомоги для кризових мам» або «Центр допомоги для нужденних».
 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии