События

УПЦ надає допомогу постраждалим від вибухів у м.Ічня

      Зібрано 55 тис. грн і 11 тонн гуманітарної допомоги. УПЦ організовує другий етап зборів для постраждалих від вибухів в Ічні.

     Гроші, продукти, ліки, каремати, засоби особистої гігієни — ці та інші необхідні речі надали віряни і священнослужителі УПЦ для людей, які постраждали внаслідок вибухів на території 6 арсеналу Міноборони поблизу Ічні.

      Згідно з офіційними даними, вибухи на військових складах тривали з 9 до 13 жовтня. Із 16-кілометрової зони було евакуйовано близько 12,5 тисяч чоловік. Протягом цього часу в усіх єпархіях УПЦ організовували збір допомоги місцевим мешканцям, які потерпіли внаслідок цієї надзвичайної ситуації.
      З благословення Його Блаженства, Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України відразу після вибухів оголосили збір гуманітарної допомоги та коштів для передачі евакуйованим.
      Було створено 3 пункти допомоги — при кафедральному Свято-Миколаївському соборі м. Ніжина, Свято-Воскресенському храмі м. Ічня, та Свято-Миколаївському храмі смт. Парафіївка. Про це повідомив благочинний 1-го Ніжинського округу протоієрей Євгеній Гузь. За його словами, потерпілим видали теплі речі (ковдри, каремати тощо) загальною вагою 3,5 тонн, а також 7,5 тонн продуктів харчування, ліків і засобів особистої гігієни.
      Священнослужителі Ніжинської єпархії відвідали села Дружба і Августівка Ічнянського району, які найбільш постраждали від вибуху складів з боєприпасами. Вони поспілкувалися з людьми та розподілили благодійну допомогу, яка надійшла від вірян УПЦ. Для всіх бажаючих організували гарячі обіди при Свято-Благовіщенському чоловічому монастирі. У Ніжинській єпархії УПЦ також працює притулок і трапезна. Загалом, допомогу від УПЦ отримали близько 2,5 тис. осіб різних вікових категорій.
      «Теплі речі, продукти, ковдри — з Ніжина. Це парафіяни наших ніжинських храмів УПЦ зібрали для людей, які цього потребують», — розповів секретар Ніжинської єпархії протоієрей Валерій Дашко. Він додав, що допомогу надають місцеві мешканці, парафіяни з усіх храмів Ніжинського благочиння.
      У перші дні аварії для постраждалих зібрали 13,7 тис. грн. Ще 30 тис. грн було виділено з фонду Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань. Додатково у Ніжинській єпархії було зібрано фінансову допомогу у розмірі 5 тис. грн. Загалом, віряни і священнослужителі УПЦ зібрали коштів на суму вже близько 55 тис. грн.
      Наразі збір гуманітарної допомоги ще продовжується. Про це повідомив голова Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань протоієрей Владислав Діханов. При цьому він зазначив, що особливої допомоги постраждалі потребують тоді, коли повертаються до своїх домівок, зруйнованих від вибухів на військових складах. З огляду на це, у Синодальному відділі уже заплановано другий етап зборів. Зібрані кошти спрямують на відновлення житла потерпілих та інші необхідні потреби.
 
      Приєднуйтеся до збору коштів для постраждалих від вибухів у місті Ічня!
 
      РЕКВІЗИТИ
Отримувач: МIСIЯ СИНОДАЛЬНИЙ ВIДДIЛ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ З СОЦIАЛЬНО-ГУМАНIТАРНИХ ПИТАНЬ
Рахунок: ‎26000052664282
МФО: 320649
ОКПО: ‎40721804
Банк: ПАТ КБ ПриватБанк Або карта ПриватБанку 5169 3305 0988 5528 із зазначенням платежу "Постраждалим у м.Ічня"
скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии