События

Матушку Анну Діханову може врятувати наше милосердя

      Майже 47 тис. євро — стільки коштів необхідно для порятунку тяжкохворої м. Анни Діханової, матері п’ятьох діточок, дружини священника Владислава Діханова. Діагноз: В-клітинна лімфома срідостіння (злоякісна пухлина агресивної форми).

      Сьогодні матушка Анна проходить черговий етап хіміотерапії у німецькій клініці, м.Фрайбург. За попередні три етапи клініка нарахувала борг 24432,76 євро, вартість четвертого етапу - 22035 євро.
      Вказану суму за проведене лікування необхідно сплатити в найближчі дні, в іншому випадку - лікування буде припинене. На жаль, такі великі кошти є "непідйомними" для багатодітної родини священнослужителя.
      Нагадаємо, що історія хвороби бере свій початок з липня-2018.
      Синодальним відділом УПЦ із соціально-гуманітарних питань на чолі з протоієреєм Владиславом Діхановим було надано допомогу багатьом нужденним, а тепер священник сам потребує її заради спасіння своєї тяжкохворої дружини. Про свій страшний діагноз матушка Анна дізналася лише на останній стадії хвороби. Саме тому її терміново відправили на лікування до Німеччини. Після перебування у реанімації (де вона провела шість днів до початку основного лікування) їй відкачали рідину із серця та легенів, а потім прооперували (видалили шийний лімфовузол).
      Згодом довелося пройти імунотерапію та хіміотерапію. На даний момент триває 4-й етап хіміотерапії, залишилося пройти ще 5 та 6 етапи лікування, кожен з яких складається з досить дорогих курсів лікування. Стан матушки Анни хоча трішки й покращився, але все ще залишається стабільно важким. Німецькі лікарі налаштовані на перемогу над цією хворобою. Однак для спасіння життя потрібні великі кошти, загальна сума яких сягає 47 тис. євро — оплата за 4-й курс з урахуванням попередньої заборгованості.
      Хочеться вірити, що ми разом зможемо врятувати матушку Анну, взявши участь у поширенні цієї інформації, пошуку коштів та наданні особистої посильної допомоги. Завдяки наданій підтримці небайдужих людей вдалося сплатити попередні витрати на лікування (складну операцію, три хіміотерапії та поточні витрати).
      Зараз життя матушки Анни залежить від кожного з нас!
      Божого благословення Вам на добрі справи!
 
      Слідкуйте за новинами на сторінці в Facebook - С миру по нитке - помощь Анне Дихановой.
 
      Надати допомогу можна за РЕКВІЗИТАМИ:

ПриватБанк (гривня):
      5168 7456 0219 8704 - Діханов Владислав Миколайович
     
Сбербанк (рублі):
      5469 3800 7439 4924
      Діханова Аліна Миколаївна / Диханова Алина Николаевна (сестра прот. Владислава)
     
Commerzbank (євро):
      VLADYSLAV DIKHANOV
      IBAN: DE49 6804 0007 0147 6159 00
      С пометкой "donation" или "spende"
     
KIWI кошелёк (долар, євро, рублі):
      https://qiwi.com/payment/form/31873?ref=landing_keds
     
Paysend (apple):
      https://paysend.com/?lang=ru
     
Yandex money (рублі або електронні перекази):
      https://money.yandex.ru/to/410012075334479
     
PayPal (долар, електронні перекази):
      Пошук за ім’ям (Владислав Діханов / Владислав Диханов) або за електронною поштою (fr.divladis@gmail.com)

 
скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии