События

«Ми разом - ніхто не самотній»

      Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань здійснює комплексну допомогу Подільському територіальному центру соціальних послуг.

      Проект з надання соціальної допомоги нужденним жителям Подільського району «Ми разом - ніхто не самотній» проводиться для нужденних сімей, людей похилого віку, що знаходяться на обліку Подільського терцентру.
      Проект був спеціально розроблений за трьома основними напрямками піклування:
    - духовний,
    - душевний,
    - тілесний.
      Духовна складова реалізується, через проведення духовних бесід і лекцій волонтером Синодального відділу, священиком Олексієм Волковим. Теми бесід підбираються зазвичай за бажанням підопічних терцентру або, якщо дата проведення лекції збігається з великим церковним святом, йдеться про історію свят і церковні традиції, пов'язані з цими святковими днями.
      "Душевна" напрямок піклування реалізується через організацію та проведення лекцій на історичні та науково-популярні теми, проведення невеликих концертів. Теми лекцій рекомендуються керівництвом відділення Подільського терцентру, або погоджуються з ним, якщо Синодальний відділ привертає цікавого лектора по темі не рекомендованої заздалегідь. Лекторами виступають парафіяни православних храмів або світські люди, готові працювати на освітянській ниві на волонтерських засадах.
      "Тілесна" складова піклування реалізується шляхом збору та надання взуття, одягу, продуктових і гігієнічних наборів підопічним терцентру.
      Завдяки допомозі волонтерів Добровольчого руху "Добрий Киянин", організованого Синодальним відділом УПЦ з соціально-гуманітарних питань, одяг попередньо збирається та відсортовується за віком і статтю, що значно полегшує пошук потрібних речей для різних категорій підопічних Подільського територіального центру соціальних послуг.
      Незважаючи на те, що поставка одягу є поширеним способом допомоги нужденним, в наш складний час він залишається досить затребуваним, і часто є єдиним способом для підопічних територіальних центрів заздалегідь підготуватися до наближення змін сезонів.
      Радість в очах і вдячні відгуки від підопічних терцентрів для нас - добра ознака та показовий критерій затребуваності проекту «Ми разом - ніхто не самотній»!
 
      Усі проекти Синодального відділу УПЦ по соціально-гуманітарних питань фінансуються виключно добровільними пожертвами доброзичливців. Запрошуємо всіх небайдужих до спільного добродіяння!
 
      РЕКВІЗИТИ
      Отримувач: МIСIЯ СИНОДАЛЬНИЙ ВIДДIЛ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ З СОЦIАЛЬНО-ГУМАНIТАРНИХ ПИТАНЬ
      Рахунок: ‎26000052664282
      МФО: 320649
      ОКПО: ‎40721804
      Банк: ПАТ КБ ПриватБанк Або карта ПриватБанку 5169 3305 0988 5528
 
 
скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии