События

Під покровом Богородиці

      Уже третій рік поспіль Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань проводить благодійну акцію «Рюкзачок Милосердя». Мета акції – допомога малозабезпеченим, багатодітним родинам, та сім’ям, у яких є діти-інваліди, або тим, що потрапили в кризові умови в підготовці до нового навчального року. За допомогою у відділ звернулося 46 родин, у яких виховується 79 дітей шкільного віку. Цього року видачу такої допомоги було здійснено в велике двунадесяте свято – Успіння Богородиці в Києво-Печерській Лаврі, яка святкує в цей день своє престольне свято.

      Перед початком акції голова Синодального відділу протоієрей Владислав Діханов звернувся до прохачів із вітальним словом. Отець Владислав розкрив духовний зміст свята та побажав допомоги Пресвятої Діви у справі виховання – батькам, та у справі навчання – дітям. Потім був звершений подячний молебень з окропленням святою водою як благословення на новий навчальний рік, що розпочнеться вже за кілька днів.
      Окрім самих рюкзаків діти отримали й найнеобхідніше навчальне приладдя: пенали, зошити, ручки, олівці, лінійки, акварелі та альбоми для малювання, точилки, лінійки, гумки, пластилін. Канцелярські набори були поділені в залежності від віку учнів: для 1-4 класів, 5 – 9, та 10 – 11. Крім школярів 5 наборів з навчальним приладдям отримали й дошкільнята.
      В організації акції взяли участь також учасники добровольчого руху «Добрий киянин».
      Звертаючись до батьків отець Владислав розкрив «таємницю» виховання дітей: тільки тоді діти будуть послушними своїм батькам, коли батьки будуть послушні Богу, а також наголосив, що добру справу робити під силу кожному, незалежно від рівня матеріальних статків.
      Щиро дякуємо всім, хто долучився до акції «Рюкзачок милосердя - 2019»: хто фінансово, хто своїм часом і працею. Надіємося, що сьогоднішній захід мав не лише практичне матеріальне, але й духовне значення для всіх учасників, як для прохачів так і для благодійників, що ніхто не залишився без благословення Преблагословенної.
      Детальніше про умови акції на сторінці "Рюкзачок милосердя - 2019".

 
скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии