События

Cемінар-практикум на тему: «Техніки профілактики та боротьби з професійним та емоційним вигоранням»

      23 вересня в м. Миколаївка Донецької області Слов’янського району розпочав роботу семінар-практикум на тему: «Техніки профілактики та боротьби з професійним та емоційним вигоранням».

      Семінар проходить з благословення Блаженнішого Онуфрія митрополита Київського та всієї України, за ініціативи Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань та за підтримки міжнародної благодійної організації «Diakonie Katastrophenhilfe». Тренер семінару психолог Наталія Москвіна, співробітник всеукраїнського благодійного фонду «Благополуччя дітей». В навчанні беруть участь священнослужителі та церковнослужителі Донецької, Ровеньківської та Горлівської єпархій, працівники єпархіальних відділів з соціальної роботи.
      Метою семінару є ознайомлення учасників з поняттями емоційного та професійного вигоранння, їх причинами, симптомами та стадіями, а також оволодіння техніками по профілактиці та подоланню таких станів. Головною ціллю, яку поставили перед собою організатори навчання, є допомога служителям Української Православної Церкви, що працюють в соціальній сфері на Сході України. Тут часто робота проходить в особливих екстремальних умовах і вимагає грунтовної емоційної та психологічної підготовки, вміння комунікувати з людьми, що потрапили в кризові життєві обставини та перебувають в стані стресу. Щоб самим служителям Церкви, які входять в тісний контакт з такими людьми, уникнути такого стану і ефективно здійснювати свою роботу мають стати у нагоді здобуті на семінарі-практикумі знання. Після закінчення семінару, який триватиме три дні, учасники мають вийти зі сформованими навичками та інструментарієм по профілактиці та подоланню емоційного та професійного вигорання, що завжди пов'язане зі станами перенапруження і виснаження. Всього в роботі беруть участь 25 осіб, включаючи голову Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань протоієрея Владислава Діханова та працівників відділу.

 
скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии