События

Щоб не втратити здатність бачити світ

Геннадій Маркович Іваницький звертається за допомогою в зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я, а саме загрозою повної втрати зору. 80-річний житель міста Красний Луч Луганської області, на даний момент змушений здійснювати часті поїздки до столиці для обстежень та лікування. В Геннадія Марковича вже давно серйозні проблеми з зором.  Внаслідок травми в 1959 році в нього сталося відшарування сітківки і як наслідок помутніння рогівки і повна втрата зору лівого ока. А на даний момент, до хронічного блефариту обох очей (запалення повік очей), додалися нові серйозні проблеми. За консультативним висновком Київського центру терапії і мікрохірургії ока ТОВ «Май клінік» у Геннадія Марковича встановлено діагноз: незріла катаракта правого ока і астероїдний гіалоз. В зв’язку з цим йому було рекомендовано операцію «ФЕ+ІОЛ» (факоемульсифікація катаракти з імплантацією інтраокулярної лінзи). Якщо терміново не прооперувати праве око, то Геннадій Маркович може осліпнути повністю. Надія на видужання після операції є, але де взяти кошти на саму операцію? 80-річний пенсіонер, інвалід ІІ групи, переселенець із зони бойових дій, не в змозі віднайти кошти на  лікування яке обійдеться йому мінімум в 21474 грн. Для Геннадія Марковича ця сума не підйомна. Близьких які могли б виручити хворого теж немає. Є син, але він проживає на непідконтрольних Україні територіях і тимчасово безробітний. 

 

Ситуація ускладнюється ще й тим, що по аналізам які зроблені зараз операцію можна робити лише до кінця жовтня. Якщо Геннадій Маркович не знайде кошти до цього часу, то всі аналізи потрібно буде робити заново, а це знову ж таки тягне за собою додаткові витрати. 

Тож допомога потрібна терміново. Друзі, відгукніться на біду! Давайте допоможемо Геннадію Марковичу здолати хворобу і не втратити можливість бучити красу навколишнього світу, Божого творіння.


НАШІ РЕКВІЗИТИ:

      Отримувач: МIСIЯ СИНОДАЛЬНИЙ ВIДДIЛ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ З СОЦIАЛЬНО-ГУМАНIТАРНИХ ПИТАНЬ

      Рахунок: ‎26000052664282

      МФО: 320649

      ОКПО: ‎40721804

      Банк: ПАТ КБ ПриватБанк Або карта ПриватБанку 5169 3305 0988 5528 із зазначенням платежу "Допомога Геннадію Іваницькому"


скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии