События

Потрібна допомога в лікуванні

До Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань за допомогою звернулася Тесьолкіна Наталія Іванівна (1967 року народження).

В 2017 році Наталії Іванівні встановили сумний діагноз «хронічна мієлоїдна лейкемія, хронічна фаза». Це вид злоякісної пухлини, що вражає кровоносну систему внаслідок чого спричиняє загальний негативний вплив на весь організм. Плюс до того в Наталії хронічне системне захворювання хребта та суглобів – хвороба Бехтерєва. Ці захворювання є хронічними і невиліковними. Лікування є, але воно направлене на підтримку нормальної життєдіяльності і повинно здійснюватися на протязі всього життя. Наталія приймає сильнодіючі ліки вплив на організм яких потрібно постійно контролювати. Тому їй призначено «fish-аналіз гена BCR/ABL», який не роблять в Україні, для цього треба звертатися в Берлінську клініку. Коштує він 3445 грн. (за виставленим рахунком від ТОВ «Лабораторія Др. Рьодгера») і який потрібно проходити кожні півроку. Загалом потрібно 7000 гривень в рік.

Дохід Наталії складає 3800 грн. на місяць (пенсія по інвалідності ІІІ групи), крім того вона не має свого житла, бо була змушена покинути свою квартиру і роботу в зоні бойових дій на Донбасі. Зараз вона проживає в дальніх родичів в Києві і сплачує комунальні послуги. Працювати Наталія немає фізичної змоги, хвороби сковують її рухову активність, лише постійне лікування дає змогу хоч трохи рухатися. Найбільше Наталія боїться бути прикутою до ліжка. В Донецьку в Наталії залишилася 82 річна мама, яка рухається лише за допомогою милиць (був перелом шийки стегна), тата та бабусю поховала в 2017 році. В Харкові проживає дочка Наталії, яка сплачує за житло і теж перебуває на лікуванні (ендометріоз), тому на жаль ніяк фінансово матері допомогти не може. Проживати разом вони також не можуть, тому що в Харкові для Наталії немає можливості проходити необхідне лікування.

«До переселення я проживала в тій частині Донецька (Петрівський район), де проходили активні бойові дії, їй часто приходилося переживати тяжкі стреси (обстріли, бомбардування), приходилося виносити тіла загиблих людей. Можливо внаслідок сильних нервових потрясінь в мене розвинулася хвороба, - зауважує Наталія,

Дуже Вас прошу і благаю допомогти чим можливо, буду дуже вдячна і молюся про допомогу»

Просимо Вас допомогти Наталії в її скруті.

Дякуємо Вам за Ваше милосердя, небайдужість і молитовну участь!

Благослови вас, Господь!

Реквізити:

Отримувач:МIСIЯ СИНОДАЛЬНИЙ ВIДДIЛ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ З СОЦIАЛЬНО-ГУМАНIТАРНИХ ПИТАНЬ

Рахунок:‎26000052664282

МФО:320649

ОКПО:‎40721804

Банк:ПАТ КБ ПриватБанк Або карта ПриватБанку 5169 3305 0988 5528

Призначення платежу "Допомога для Наталії Тесьолкіної"

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии