События

Відбувся фестиваль-ярмарок на підтримку здорового способу життя в місті Чорноморську

За благословенням Високопреосвященнішого Агафангела Митрополита Одеського та Ізмаїльського, в місті Чорноморську відбувся фестиваль-ярмарок на підтримку здорового способу життя «Стоп-наркотики – зроби правильний вибір», під девізом: "Здорова молодь - здорове майбутнє країни".

Фестиваль був приурочений Масляній і Міжнародному дню боротьби з наркоманією і незаконним обігом наркотиків, який відзначається 1 березня. Головним завданням заходу було - популяризація здорового способу життя, а також профілактика негативних явищ серед молоді.

Участь у фестиваль взяли: співробітник Синодального відділу УПЦ із соціально-гуманітарних питань, керівник душепіклувального центру на честь прп. Агапіта Печерського Соломаха Сергій Васильович, спільно з Благочинним Овідіопольського благочиння прот. Олександром Бойко та керівником церковного напрямку допомоги залежним по м. Одеса прот. Василем Кобаном.

В вітальному слові організаторів прозвучали слова заклику до здорового способу життя, життя без гріха і шкідливих звичок які гублять не тільки тіло, але й душу. Символічно, що такий захід було проведено в переддень Великого Посту, коли православні християни стають на шлях покаяння і особливого духовного подвигу, в основі якого лежить перемога над своїми гріховними пристрастями.

Гостей фестивалю вітали хорові колективи недільних шкіл, аніматори, артисти міста Чорноморськ, а відкрив захід хор молодіжного відділу Одеської єпархії. Господині приготували смачні млинці, пиріжки, різноманітні солодощі та пригощали ними всіх охочих.

Молодіжний актив свята підходив до гостей які палять цигарки з пропозицією поміняти їх на цукерки, або яблуко, а вкінці відбулася утилізація цигарок як символ вибору здорового способу життя.

Нагадаємо, що при Синодальному відділі УПЦ із соціально-гуманітарних питань розроблені та діють програми занапрямками реабілітації і ресоціалізації який очолює заступник Голови Відділу протоієрей Тарасій Марченко.скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии