События

Видача продуктових наборів для нужденних

Щороку православні християни перед найбільшим святом – Пасхою Христовою стають на подвиг Великого Посту.Йому передує тиждень, що в народі називають Масляна. Масляну широко святкують як заговини перед постом, проводи зими та зустріч Духовної Весни - ще одна назва Великого посту.

Цього року Синодальний відділ УПЦ із соціально-гуманітарних питань приурочив до свята Масляної видачу продуктових наборів для всіх нужденних. Всі хто перебуває в скрутних життєвих обставинах, чи то фінансових, чи то пов’язаних з хворобами, всі хто звертався на протязі року до Синодального відділу за допомогою, отримали святкові продуктові набори.

Видача відбулася 26 лютого. Всього було видано 36 таких наборів.

Надіємося, що наступаючий Великий Піст буде всім нам на користь, всі ми здобудемо духовні плоди, які принесемо до ніг Воскреслого Христа!

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии