События

БІЛА ЦЕРКВА. Стартував проект для підлітків «Обери професію»

Категория: Новости on 26-10-2016, 18:20
   «Обери професію» – під такою назвою стартував один із заходів, який ініціював Соціальний відділ Білоцерківської єпархії Української Православної Церкви. В рамках соціального проекту підлітки, відвідуючи різноманітні організації та установи Білої Церкви, вивчатимуть специфіку різних видів діяльності, аби не помилитися з вибором майбутньої професії.
   25 жовтня разом з старшокласниками, вихованцями недільних шкіл Білоцерківського благочиння священики відвідали Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. Саксаганського, щоб поглянути на роботу театру з його внутрішньої сторони.

 

За сприяння директора і художнього керівника театру В’ячеслава Валентиновича Ускова, священиків і їх вихованців радо зустріли саксаганці. Після знайомства екскурсовод, Тетяна Сергіївна, провела «шукачів професії» по всіх кабінетах, де бурлить життя театру, у якому, до того ж, працюють понад 200 працівників. 

   Відвідувачі театру побачили тренування акробатів, репетицію акторів до спектаклю «Дерева помирають, стоячи». Там вони мали можливість поспілкуватися з артистами, режисерами та поставити їм хвилюючі запитання. Далі екскурсія завітала до малого залу театру на репетицію оркестру, який спеціально для своїх глядачів зіграв надзвичайно чудову композицію до фільму «Пірати Карибського моря». На шляху екскурсії також була швейна майстерня (гардероб акторів налічує більше 12 тисяч костюмів), художня майстерня, де виготовляються ескізи для оформлення сцен майбутніх прем’єр та інше.

 

   На завершення екскурсії відбулася зустріч з В’ячеславом Валентиновичем, який розповів про особливості роботи актора та труднощі, які можуть бути на цьому шляху. Екскурсія справила хороше враження та дала молодим людям широке поле для роздумів.скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии