События

ГОРЛІВКА. Кожен, хто потребує допомоги, може звернутися до найближчого храму

Категория: Новости on 3-11-2016, 21:23
   З першими днями листопада у Горлівці розпочалася видача доставленої напередодні гуманітарної допомоги Синодальним відділом УПЦ з соціально-гуманітарних питань.
   Місцем масової видачі гуманітарної допомоги став Кафедральний Богоявленський собор. Першими одержувачами стали нужденні, що належали до категорії багатодітних сімей, матері-одиначки та вагітні жінки.
   Для зручності та уникнення безладу від великого скупчення людей гуманітарні набори розподілили між усіма парафіями Горлівки. Будь-яка людина, що потребувала допомоги, могла звернутися до найближчого храму і, зареєструвавшись там на отримання набору, очікувати своєї черги. Відповідальними за розподіл наборів стали протоієрей Олександр Брянцев, що входить до складу комісії по прийому та розподілу гуманітарної допомоги серед нужденних та Кривоног Лариса Петрівна, керівник Горлівського єпархіального соціального відділу. Як запевняють організатори видач, допомога надається всім, хто її потребує, незалежно від політичних, релігійних чи інших відмінностей.
   Отож 1 листопада допомогу отримували нужденні, що зверталися до храму Всіх святих, Свято-Троїцького храму та парафії на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних радість» (гаряча точка, обстрілюваний район).
   2 лиспопада видача відбувалася для людей, що звернулися до Хрестовоздвиженського храму, Свято-Вознесенського, Свято-Миколаївського, Кирило-Мефодіївського та храму на честь Нерукотворного образу Христа Спасителя.
   3 листопада допомогу отримали храм на честь Різдва Пресвятої Богородиці, храм на честь Озерянської ікони Божої Матері, храм св. Марії Магдалини, Свято-Василівський, Свято-Пантелеймонівський та Свято-Серафимівський храми.
   Як сповіщають організатори, своєї черги чекають ще шість парафій Горлівки, котрі отримають допомогу найближчим часом.
   Нагадуємо, що транш у 1976 продуктових наборів був доставлений у Горлівську та Луганську єпархії 27 жовтня в рамках проекту Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань «Місія «Милосердя та Примирення»» та завдяки співробітництву з Міжнародною благодійною організацією «Diakonie Katastrophenhilfe».


 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии