События

«Не пропусти свою справу милосердя»

Категория: Новости on 9-11-2016, 20:10

Напередодні зимових холодів сім’я Шульги Сергія звернулася за допомогою до Центру гуманітарної допомоги. У їхнього п’ятирічного сина Олександра страшний діагноз - дитячий церебральний параліч. З самого дня народження хлопчика й до сьогодні вони ведуть невпинну боротьбу з хворобою. Лікування - річ не з дешевих, тому всі зароблені кошти в сім’ї йдуть саме на це. Як наслідок, батьки Сашка не мали можливості придбати для сина зимове взуття.

Центр гуманітарної допомоги оголосив збір коштів. І напевно найрадіснішим для співробітників Центру було те, що знайшлись небайдужі люди, котрі захотіли не просто зробити фінансовий внесок, а взяти участь у самому процесі.


Вони купили чобітки та привезли їх до Центру гуманітраної допомоги. Тепер ніжки маленького Сашка не змерзнуть взимку. Хочемо звернутись і до тих, хто ще не встиг долучитись до справ милосердя. Продовжуйте слідкувати за нашими новинами на сайті та в соціальних мережах. Не пропустіть саме свою «добру справу»!

 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии