События

Видатний хірург отримав нагороду Святого єпископа-хірурга

Категория: Новости on 23-11-2016, 11:37

21 листопада з благословення та від імені Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського та всієї України, Голова Синодального відділу Української Православної Церкви з соціально-гуманітарних питань протоієрей Владислав Діханов нагородив Орденом Святителя Луки (Войно-Ясенецького) директора Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії та транспланталогії Ларіна Олександра Сергійовича, заслуженого лікаря України, доктора медичних наук, професора, президента Української асоціації ендокринних хірургів, хірурга, ендокринолога, організатора охорони здоров’я, магістра державного управління. Нагородження відбулось на честь 22-ї річниці створення Центру та за видатні заслуги перед Церквою.

В невеличкому лікарняному храмі Святителя Луки Кримського, що знаходиться на третьому поверсі ендокринного Центру, після подячного молебна, на якому були присутні завідуючі відділеннями та інші співробітники Центру, настоятель храму протоієрей Владислав Діханов нагородив Олександра Сергійовича орденом святителя Луки. Директор Центру неодноразово допомагав хворим, які звертались до нього за допомогою. І весь колектив підтримує його у всіх починаннях. У Центрі завжди можна знайти високу кваліфіковану медичну допомогу. Це яскравий приклад того, як людина служить Богу своїми талантами.

Отець Владислав, як ніхто знає про допомогу Олександра Сергійовича Церкві. Саме Ларіндопоміг перетворити невеличку кімнату, яку виділили для храму у справжній домовий храм, щоб кожний бажаючий міг помолитись за себе та за своїх близьких, за всіх хворих та за їх одужання. Багато старовинних ікон у храмі – це також старання Олександра Сергійовича. У храмі щотижня йдуть богослужіння – Літургії та молебні, а також щовівторка проходять зібрання молодіжного православного клубу «Фома». Неодноразово лікування хворих, за особистим піклуванням директора, проводилось на повністю благодійній основі. Але, головне – це постійне сприяння Олександра Сергійовича та багатьох співпрацівників Центру гуманітарній та благодійній діяльності Синодального відділу.

Олександр Сергійович Ларін – достойний продовжувач духовної та медичної традиції свого професійного «патрона», Святителя Луки (Войно-Ясенецького).


скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии