События

Ефективна підтримка: твоє життя найдорожче! ТДП «Надія»

Категория: Новости on 23-03-2017, 20:00

   23 березня 2017 року для священників проекту Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань «Телефон Духовної Підтримки «НАДІЯ»» пройшов тригодинний навчальний семінар за основами роботи із співзалежними (у рамках проекту з реабілітації та соціальної адаптації алко- та наркозалежних), а також з кризовими вагітними (у рамках проекту з протиабортної діяльності та підтримки кризових вагітних).

   Ініціатором проведення семінару та його модератором став голова Синодального відділу — протоієрей Владислав Діханов. Основним же доповідачем виступив заступник голови Синодального відділу з питань реабілітації та соціальної адаптації, завідувач кафедрою психології та антропології Дніпропетровського медичного інституту народної медицини (ДМІНМ), діючий психотерапевт, куратор служби психологічної підтримки православного душепопікувальний центру на честь прп. Агапіта Печерського для наркозалежних протоієрей Тарасій Марченко. Також в роботі семінару, окрім священиків ТДП «Надія», брали участь співробітники Департаменту гуманітарного сприяння Синодального відділу, представник Центру захисту материнства та сімейних цінностей "Спаси та Збережи" Олександр Єрух.

   Додатковим завданням семінару стало більш детальне знайомство священиків ТДП «Надія» з соціально-гуманітарними проектами УПЦ, які зараз існують, для підвищення ефективності допомоги, що надається нужденним.

   Як правильно вести роботу з кризовими вагітними та їхніми родичами? Наскільки високий ККД існуючих програм з реабілітації та ресоціалізації нарко- та алкозалежних? Яка ефективність церковної програми з реабілітації та соціальної адаптації? Ці та багато інших актуальних питань було піднято на обговорення.

   Ієрей В'ячеслав Сирбу, координатор проекту ТДП «Надія», відзначив важливість і надзвичайну користь проведеного семінару: «Ми зачіпали тему нарко- та алкозалежних, як спілкуватися з родичами, про що потрібно з ними говорити. Дзвонить стражденна мати, яка не завжди розуміє, що допомогти своїй дитині позбутися залежності, повноцінно повернутися до суспільства і стати на ноги може саме вона. Я помічав: якщо мати проклинає і злословить, то дитина не може боротися із залежністю, а якщо мати молиться за неї — вона зцілюється».

   Уміння правильно спілкуватися з людьми із соціально проблемних категорій і надавати їм ефективну допомогу — одна з перших потреб соціальної роботи. На це будуть націлені наступні навчальні семінари для священнослужителів і соціально активних православних мирян.

 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии