События

Добровольчий Рух “Добрий Киянин” на Великодньому вітанні Блаженнішого

Категория: Новости on 16-04-2017, 19:33

   На Великодньому вітанні дітей-інвалідів Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України діяла волонтерська команда Добровольчого руху "Добрий Киянин".

   16 квітня близько 11 години дня до Свято-Успенської Києво-Печерської лаври прибули родини з різних районів міста Києва, у яких виховуються діти-інваліди. Багато з них пам'ятають та з нетерпінням чекають на щорічну зустріч із Блаженнішим Владикою.

   У цьому році гостей зустрічала та супроводжувала протягом заходу волонтерська команда Добровольчого руху "Добрий Киянин” (ДРДК), що діє під егідою Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань (СВСГП). Волонтери допомагали дістатися місця проведення заходу, розмовляли, грали з дітьми, помагали зорієнтуватися на території Києво-Печерської лаври та розповідали цікавинки про свято Великодня. Батьки відзначили важливість такого спілкування: "Діти відчувають увагу і турботу, мають можливість поспілкуватися з соціально активною молоддю; це залишає добрий слід в їх душах та надихає дітей…”.

   Нагадуємо, що раніше ДРДК працював із родинами переселенців із зони АТО: в гострий період бойових дій на територіях східної України волонтерська команда надавала допомогу сім'ям переселенців, що опинилися у складних умовах.

   Сьогодні команда Добровольчого руху "Добрий Киянин" бачить актуальність в інших напрямках діяльності: "Для нас тепер важливо активувати ті сили, які були раніше та примножити їх", — говорить ієрей Павло Кузнєцов, керівник Департаменту гуманітарного сприяння Синодального відділу. - "Зараз у Синодальному відділі УПЦ з соціально-гуманітарних питань є ряд проектів, які необхідно реалізовувати. Один з таких проектів — "Центр гуманітарної допомоги для кризових вагітних", де є потреба не тільки в гуманітарній підтримці, а і в добровольцях: необхідно роздавати листівки при жіночих консультаціях, абортаріях тощо. Також в рамках проекту стартувала акція «Здрастуй, МАМО!», яка передбачає збір підгузків та інших дитячих товарів для соціально незахищених та малозабезпечених мам новонароджених малюків".

   Великодня зустріч ще раз виявила та ясно показала той факт, наскільки люди мають потребу в найпростіших речах: у спілкуванні, увазі та повсякденній турботі. Вони мають потребу в поєднувальній ланці, що активно функціонує між Церквою та соціумом — волонтерському русі.

   Добровольчий рух "Добрий Киянин" вітає православну Україну зі світлим святом Великодня і запрошує всіх, хто горить бажанням допомагати ближньому, в наші дружні ряди активістів (Анкета добровольця).

   1 Іоанна 3:18: "Діточки, любімо не словом, ані язиком, але ділом та правдою".

   Відеоматеріали з заходу: "Святий день - Великдень". 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии