Храм руками дітей

Категория: Новости on 9-04-2017, 20:14

   Вихованці Старабасанської школи-інтернат створили архітектурний шедевр до свята Входу Господнього в Єрусалим.

   Процес спорудження паперових будівель зібрав навколо себе волонтерів Синодального відділу з соціально-гуманітарних питань та вихованців Старобасанської школи-інтернат. Одним із будівель став православний храм, у якому "відбувається святкування Вербної неділі”, як пояснили діти.

   З приводу цього свята поділилася своїми враженнями з волонтерами учениця 8-го класу Єлизавета, яка нещодавно хрестилася і тільки починає пізнавати віру: "Я сьогодні ходила святити вербу, і мені дуже сподобалося. Після служби я залишилася допомогти у храмі, а потім батюшка запросив мене допомагати й на Великдень”. На питання, як по-іншому можна назвати Вербну неділю, діти сміливо відповідали — Свято Входу Господнього в Єрусалим, після чого за власним бажанням розповідали саму історію свята.

   Спорудження паперових будівель на перший погляд, здавалося, звичайним заняттям, але воно вміщало в себе дещо більше… Двом представникам із команд було поставлене завдання спостерігати за роботою своєї команди й фіксувати всі позитивні та негативні моменти. Після закінчення роботи зібраний матеріал було оголошено учасникам: розпочався цікавий аналітичний процес… Що таке командна робота? Як треба спілкуватися та працювати, щоб досягти результату? Які висновки та поради на майбутнє можна для себе винести?.. Багато питань та відповідей народжувалося в процесі спілкування. Саме "спілкування” і стало темою заняття: вміння спілкуватися, обмінюватися інформацією за допомогою мови та жестів, розвиток комунікативних навичок, роботи у команді й формування адекватної самооцінки у вихованців школи-інтернат. Також у програмі були й інші цікаві вправи на розвиток комунікації дітей.

   Заняття проводилося у рамках проекту "Соціалізація майбутніх випускників інтернатів”, що діє під егідою Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань.

  

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии