События

Молитва матері зі дна морського дістає…

Категория: Новости on 14-05-2017, 21:04

   14 травня 2017 року в Міжнародний день Матері, коли прийнято вітати наших дорогих мам і усіх жінок, що готуються стати мамами, Синодальний відділ Української Православної Церкви з соціально-гуманітарних питань урочисто відкрив Центр гуманітарної допомоги для кризових вагітних і сімей, які перебувають у скрутному матеріальному становищі.


   Відкриття почалося з молебню перед початком доброї справи, який очолив Голова Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань протоієрей Владислав Діханов та співслужив йому керівник департаменту гуманітарного сприяння ієрей Павло Кузнєцов.

   "Ми з вами добру справу починаємо, і сьогодні я звертаюсь до вас з проханням підтримати її вашою сильною материнською молитвою, бо кожен з нас знає, що молитва матері зі дна морського здатна дістати”, - цими словами перед молебнем звертається до присутніх мам отець Владислав. - "Зараз, на превеликий жаль, жінки бояться народжувати, бояться почати виховання дитини. Діти — це благословення Боже, і якщо Господь дає дитину, то й все необхідне для неї цій родині теж дарує”.

   Людина повинна розуміти, що вона покликана творити справи милосердя, вона покликана трудитися. Ми у свою чергу дуже хочемо допомогти молодим мамам і татам, які зараз гостро потребують допомоги. Божою милістю є небайдужі люди, які всіляко намагаються допомогти нам у наповненні складу, сподіваємося і далі на їх підтримку.

   У день відкриття Складу гуманітарної допомоги для майбутніх мам, що зважились не робити аборт та зберегти життя дитині, для молодих родин у кризовому становищі відбулася перша видача допомоги. Своїми думками з нами поділилися декілька благоотримувачів.

   Олена з дочкою Алісою:

   "Вперше звернулися до вас за допомогою роки 2 тому, коли приїхали з маленькою донькою з Луганську. У Києві знайомих немає, орендуємо удвох кімнату у гуртожитку, часом дуже важко доводиться. Хочу подякувати вам за допомогу та турботу та побажати миру, здоров'я та злагоди”.

   Роман:

   "У Києві вже близько 2 років через події на Сході країни. Утримувати родину з 5 осіб, коли немає власного житла, не просто. У нас із дружиною троє дітей - 11, 10 та 4 роки. Дякуємо за підтримку! Вірю в те, що Господь помагає усім, хто до Нього йде за допомогою”.

   Тетяна:

   "Коли приїхали до Києва довго ні до кого не зверталися, хоч становище було важке, та й не знали до кого звернутися можна: ні знайомих, ні родичів у нас тут немає. Зараз чоловік працює, але практично всі гроші йдуть на оплату квартири. Я в декреті з дітьми: одному 4, іншому 1,5 року. Бачите, Бог послав другу дитину: хоч і так багато складнощів, але раз так вийшло... Звичайно, не дуже приємно просити, але іншого виходу немає, бо розумієш, що ті ж памперси — це вже велика допомога. Ми щиро вдячні Вам за підтримку від усього серця!”

   Ілона:

   "Дуже добре, що у міжнародний День матері, відбулася така подія. Молоді матері, що виховують дітей самі, дуже потребують допомоги. Сама вже не вперше звертаюся, і розумію наскільки важлива підтримка. Бажаю Вам успіхів у Вашій благородній справі!”

   Дорогі друзі, проблема абортів у наш час дуже актуальна, адже проливається кров невинних діточок. Як Господь благословлятиме землю, де щодня проливається кров?

   Закликаємо вас Браття та Сестри брати участь в благодійних акціях Синодального відділу «Здрастуй, МАМО!», націлених на допомогу нужденним мамам та татам. Не залишайтеся байдужими до проблем і бід наших співвітчизників!

   Нехай береже вас Бог!


 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии