События

"Збережіть життя своїй дитині!"

Категория: Новости on 9-08-2017, 17:59

   Черговий день розпочато зi справи Милосердя: десяти мамам та їхнім діткам, що знаходяться у скрутнiй життєвій ситуації, було надано благодiйну допомогу. В рамках проекту Синодального відділу Української Православної Церкви з соціально-гуманітарних питань «Центр гуманітарної допомоги кризовим вагітним» нужденним мамам було видано дитяче харчування, продуктові та гігієнічні набори.

   Разом із співробітниками соціального центру «Право на здоров’я» ми вже вдруге допомагаємо майбутнім мамам та їх діткам. Кожного разу перед нами стоїть завдання, крім надання матеріальної допомоги, поспілкуватись з мамами, щоб краще розуміти їх ситуацію та вміти виокремлювати найактуальніші проблеми.

   Соціальні працівники центру розповіли нам, що більшість з реципієнтів перебувають у важкому психоемоційному стані через прожиті переживання. З метою допомогти матерям адаптуватися до повноцінного життя при центрі функціонує соціальна квартира, де надаються комплексні послуги з соціального супроводу. Окремо висловлюємо подяку Юлії Коцур, соціальному працівнику центра, за співробітництво, яке, сподіваємося, покладе початок плідній праці в допомозі майбутнім мамам та їх діткам.

   Надана нами гуманітарна допомога підтримує мам матеріально, а також допомагає не зламатися та зберегти життя майбутній дитині. Спілкуючись з ними кожен раз переконуєшся, що опинитися в подібній ситуації може будь-хто. Підтримати молодих мам, не дати зробити фатальних помилок одне з головних завдань проекту, і тому ми звертаємось до жінок, які, можливо, зараз стоять перед вибором, - народжувати дитину чи робити аборт, - звертайтеся до нас! Взявши частину матеріальних витрат ми зможемо разом зберегти дорогоцінне життя вашої дитини.

   Дорогі друзі, приєднуйтеся до нашого проекту та допомагайте діточкам, їх нужденним матерям, малозабезпеченим сім’ям та поодиноким батькам разом з нами!

    Допомогти можна:

1) продуктами, засобами гігієни;

2) дитячими наборами;

3) власним часом (у якості волонтера).

ТАКОЖ можна допомогти, перерахувавши частину Ваших коштів, - перетворюючи їх на справи Милосердя, - на рахунок Синодального відділу або на карту:

   Реквізити

   Отримувач: МIСIЯ СИНОДАЛЬНИЙ ВIДДIЛ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ З СОЦIАЛЬНО-ГУМАНIТАРНИХ ПИТАНЬ

   Рахунок: ‎26000052664282

   МФО: 320649

   ОКПО: ‎40721804

   Банк: ПАТ КБ ПриватБанк

   Або карта ПриватБанку 5169 3305 0988 5528 із зазначенням платежу "Допомога для мам".скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии