События

Православні храми стануть доступними для незрячих людей

Категория: Новости on 12-07-2017, 14:17

   На свято первоверховних апостолів Петра і Павла, після звершення Божественної літургії, було проведено зустріч з питань надання духовної підтримки незрячим людям в храмах Української Православної Церкви.


   З благословення Блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України, Синодальним відділом з соціально-гуманітарних питань був створений підвідділ по роботі зі сліпими, до складу якого входить Всеукраїнська благодійна організація інвалідів та пенсіонерів «Обличчям до істини».

   В рамках діяльності благодійної організації вже був здійснений ряд соціальних проектів таких як: створення рельєфних ікон і рельєфних зображень до закону Божого, а також видавалися житія святих шрифтом Брайля. Але представник організації Ігор Олександрович Шрамко позначив, що діяльність фонду повинна бути тепер спрямована на те, щоб звернути увагу як священнослужителів, так і церковнослужителів на духовні потреби незрячих. Щоб коли людина незряча переступала поріг православного храму, люди знали і вміли правильно надати їй допомогу в разі такої необхідності.

   Цій темі і була присвячена зустріч 12 липня, яка була організована на території Курязької виховної колонії для неповнолітніх (колишній Курязький монастир), після звершення Божественної літургії. На зустрічі були присутні співробітники відділу соціального служіння Харківської єпархії, організація незрячих юристів, співробітники видавництва «Покровський вісник», незрячі люди, а також, вихованці колонії.

   Після закінчення зустрічі І.О.Шрамко висловив свою думку: «Я дуже радий, що почалося таке рух на загальноцерковному рівні нашої Української Православної Церкви, і я думаю, що поступово, крок за кроком, ми прийдемо до того результату, що більше незрячих людей умотивовано відвідувати наші храми і відчувати себе там комфортно і знати що їх там чекають і в разі потреби і можуть надати допомогу».


 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии