События

Голова відділу зустрівся з делегацією Всесвітньої Ради Церков

Категория: Новости on 8-06-2016, 16:34

7 червня 2016 року Голова Синодального Відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань, протоієрей Владислав Діханов, зустрівся з делегацією Всесвітньої Ради Церков, якій надав інформацію про гуманітарну ситуацію на Сході України, що винилка у результаті конфлікту, а також про гуманітарну діяльність УПЦ, досягнуті успіхи та виклики, з якими Церква наразі має справу.

До складу делегації увійшли: пан Пітер Найджел Прув, директор Комісії Церков з міжнародних справ ВРЦ,  та протоієрей Даніель Буда, виконавчий секретар програм комітету «Віра і Устрій» ВРЦ.

Метою візиту делегації було поновлення зв’язків з християнськими спільнотами та вивчення нових можливостей сприяння зі сторони християнських Церков щодо примирення в Україні. Цей візит є вже четвертим візитом ВРЦ до України. Останній раз представники ВРЦ приїздили до Києва у червні 2015 року, у рамках якого мали ряд офіційних зустрічей, серед яких – зустріч з контактною групою ВРЦіРО, що була утворена ВРЦіРО під час візиту делегації, очолюваної Генеральним Секретарем ВРЦ пастором Олавом Фюксе Твейтом у березні 2015 року.

Під час перебування в Україні делегація мала низку зустрічей з представниками українських конфесій, а також з посадовцями Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ по Україні, з метою отримання повної картини щодо чинної ситуації в Україні у релігійній площині.

На завершення візиту, Директор Прув наголосив, що у контексті нинішнього конфлікту, Церкви мають унікальний потенціал для сумісного свідоцтва і дій, спрямованих на досягнення миру та примирення в Україні, і закликав владу України «переглянути та утриматися від будь-яких мір, що можуть обмежити цей потенціал».

 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии