События

«Інклюзія сліпих в Церкві» - проект для незрячих прихожан православних храмів

Категория: Новости on 29-08-2017, 11:11

   Сьогодні активно реалізується новий проект по роботі з незрячими людьми «Інклюзія сліпих в Церкві», ініціатором якого виступає Всеукраїнська благодійна організація інвалідів та пенсіонерів «Обличчям до істини», що працює як підвідділ Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань у справах сліпих. Програма передбачає введення у православні храми сліпих віруючих людей шляхом створення необхідних умов для ведення церковного життя.

   В даний час у рамках проекту створюється Озерянська ікона Божої Матері в 3-D форматі (для незрячих). У процесі виготовлення ікона була показана польському фахівцю з тифлографії Мареку Якубовскому, який, у свою чергу, зазначив професійний підхід і дуже добру передачу об'ємності, а також запропонував, після закінчення роботи над іконою, доповнити її звуковим супроводом і текстом молитви у форматі Брайля.

   29 серпня 2017 р. з благословення Високопреосвященнішого Онуфрія, митрополита Харківського і Богодухівського, на джерелі Онуфрія Великого що під Куряжем, де історично перебувала святиня, було відслужена Божественна Літургія, яка була приурочена початку проекту "Інклюзія сліпих в Церкві". У Богослужінні взяли участь представники громадських організацій, які працюють з незрячими, та парафіяни. Допомогу в організації та проведенні Літургії здійснив єпархіальний відділ по взаємодії з волонтерськими організаціями та аматорський хор Свято-Покровського монастиря.

  

  

   

     

 

   

//скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии