События

Акція «Одевай-ка!»: допомогу отримали 50 жінок із дітьми

Категория: Новости on 11-09-2017, 16:34

   10 вересня на території Києво-Печерської лаври відбулася акція «Одевай-ка». Цього разу гуманітарну допомогу отримали 50 жінок та дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей, а також родин переселенців.


   Від початку 2017 року до Департаменту гуманітарного сприяння звернулося багато людей, які мають потребу в одязі. Серед них велика кількість жінок. Акція "Одевай-ка", що успішно проводилася раніше для бездомних людей, була тепер проведена для нужденних жінок з їх дітьми. Крім одягу деякі з нужденних отримали постільну білизну та іграшки.
Серед розданого одягу велику кількість становить дитячий. Мами, що мають маленьких дітей, окремо дякували за надану допомогу, адже сьогодні одяг для немовлят досить недешевий і становить значну частину сімейного бюджету.
Серед благоотримувачів була велика кількість переселенців. До сьогодні вони не мають власного житла і через це змушені витрачати певну кількість коштів на сплату помешкання. Робота з переселенцями триває вже четвертий рік, вони завжди щиро дякують за надану допомогу та часто самі стають волонтерами.

   На сьогоднішній день люди продовжують звертатися за допомогою. Зазвичай найбільший попит на одяг, продукти харчування, ліки та засоби особистої гігієни. Кожного дня вашої допомоги потребують люди, які не мають найнеобхіднішого. Втілюй добрі справи в життя разом з нами! (ЦЕНТР ГУМАНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ)

   


 
 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии