События

ПОДАРУНОК ВІД БОГОРОДИЦІ

Категория: Новости on 21-09-2017, 18:36

   Ось уже закінчується третій тиждень, як школярі мандрують захоплюючими стежками Країни знань. Завдяки вашій турботі, дорогі друзі, для багатьох дітей із малозабезпечених сімей шкільний рік розпочався з повною «екіпіровкою». Незадовго до початку нового навчального року була проведена акція «Рюкзачок милосердя», і близько 70 дітей отримали повне спорядження для шкільної подорожі.

   Бажаючих допомогти виявилося багато і коштів для акції було зібрано навіть більше, ніж заплановано, тому у великий та світлий день Різдва Пресвятої Пречистої Владичиці нашої Богородиці відбулася ще одна благодійна акція для школярів. Рюкзачки із шкільним приладдям отримали ще 19 учнів.

   Відповідно до віку дітей було підготовлено три типи наборів: для наймолодших учнів (1-4 класів) підготували маленькі рюкзачки з зошитами, фарбами, простими та кольоровими олівцями, клей, кольоровий папір, картон і таке інше; для учнів середньої та старшої школи, відповідно, – більші рюкзаки з зошитами, щоденниками, наборами для креслення, пеналами, наповненими всім необхідним, тощо.

   Радісно, що діти отримали допомогу саме в день народження Пречистої, ніби від неї самої – милосердної Матері всіх християн. Віруємо, що Вона Сама благословила їх на навчання та покриває їх Своїм Омофором.

 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии