События

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ ДЛЯ БЕЗПРИТУЛЬНИХ: вони змінюють своє життя разом із нами

Категория: Новости on 25-09-2017, 15:59

    У рамках проекту "Центр соціальної адаптації для бездомних на честь Св. прав. Симеона Богоприїмця” в черговий раз було проведено годування безпритульних. Кожного разу вони отримують порції смачної їжі, спілкування з волонтерами, під час якого часто виявляють свої проблеми та знаходять шляхи їх вирішення.

   За допомогою проекту вже 5 безхатченків знайшли роботу, зняли собі житло, відповідно, зробили перші кроки на шляху від безпритульності до соціуму. Бездомні - досить мінлива категорія людей, і тільки ті, кому характерні певна сталість і міцне бажання повернутися до суспільства, мають шанси соціалізуватися. Цього разу під час годування виявив бажання знайти роботу ще один безпритульний чоловік. До Києва він приїхав із невеличкого містечка в пошуках роботи, але на жаль, кошти, які він заробляв, не покривали витрат на житло та харчування. Через деякий проміжок часу він не зміг знімати собі житло і почав жити на вулиці. За тиждень життя на вулиці його зовнішній вигляд, поведінка та звички почали сильно змінюватися. З часом ставало все важче самостійно повернутися до нормально життя... І коли він познайомився з представниками нашого проекту, справи набули іншого напрямку. Саме такі випадки дають бачити необхідність у соціальній підтримці безпритульних.

   Висловлюємо подяку організаторам фестивалю «Ulichnaya Eda», завдяки співпраці з якими вже не вперше проводяться заходи із годування бездомних. На черговому годуванні 25 вересня 2017 р. безпритульним було роздано 43 порції, що містили лапшу, м’ясо, овочі, деруни та хліб. Учасники фестивалю також пожертвували десерт «Тірамісу» (9 порцій), що було розділено між потенційними реципієнтами. У народі існує такий вислів, що "шлях до серця чоловіка лежить через його шлунок", але як виявилося - не тільки до серця чоловіка, а будь-якої нужденної людини.

   Діяльність проекту відбувається за підтримки Міжнародного грантового конкурсу «Православна ініціатива ‎‎‎‎2016-2017».

 
 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии