События

ДОПОМОГА МАТЕРЯМ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ КВАРТИРИ

Категория: Новости on 27-10-2017, 20:06

   Соціальний проект «Центр гуманітарної допомоги для кризових вагітних» продовжує реалізовувати соціальну, духовну та психологічну місію, піклуючись про одиноких мам та беручи до свого проекту нових учасниць.

    Сьогодні ми знову відвідали наших молодих матусь та їх діточок, які через скрутні обставини опинилися у соціальній квартирі для матерів та вагітних жінок. Двоє з них вже протягом декількох місяців отримують гуманітарну підтримку в рамках проекту: підгузки та різноманітні дитячі суміші для догляду за малечою. Молоді мами вдячні за нашу з вами турботу. Це вселяє в них надію та допомагає їм зрозуміти, що їх життєва ситуація лише тимчасовий етап, переживши який, їм у майбутньому таки вдасться самостійно стати на ноги.

     Одна з матусь, що цього разу вперше отримала допомогу, розповіла нам історію, яка не залишила байдужою жодного волонтера. Жила вона в Казахстані, після одруження з українцем переїхала жити на його Батьківщину, народила маля, і не встигло виповнитися дитині 9 місяців, як чоловік її покинув. Не маючи змоги платити за житло та опинившись зовсім самотньою в чужій країні, вона була змушена поселитися у соціальну квартиру допомоги молодим матерям.

    Саме такі, зовсім непересічні історії – буденність для учасниць нашого проекту. Ми розповідаємо про них із надією, що знайдемо відклик у ваших серцях та разом зможемо допомогти жінкам, доля яких тепер частково залежить і від нас.

    Нагадаємо, що допомога надається у рамках співпраці Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань з міжнародною організацією «Право на здоров’я».

    Приєднуйтеся до добрих справ, підтримуючи молодих матерів разом з нами!

    Допомогти можна:

1) продуктами харчування;

2) засобами гігієни;

3) дитячими наборами;

4) власним часом (у якості волонтера).

    ТАКОЖ можна допомогти, перерахувавши частину Ваших коштів, - перетворюючи їх на справи Милосердя, - на рахунок або на карту Синодального відділу:

     Реквізити

Отримувач: МIСIЯ СИНОДАЛЬНИЙ ВIДДIЛ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ З СОЦIАЛЬНО-ГУМАНIТАРНИХ ПИТАНЬ

Рахунок: ‎26000052664282

МФО: 320649

ОКПО: ‎40721804

Банк: ПАТ КБ ПриватБанк

Або карта ПриватБанку 5169 3305 0988 5528 із зазначенням платежу "Допомога для мам".

 

 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии