События

Годування безпритульних - добра справа чи традиція для Свято-Вознесенського храму на Деміївці

Категория: Новости on 29-10-2017, 20:50

   Протягом тижня з 23 по 29 жовтня відбулося чергове годування безпритульних у Свято-Вознесенському храмі на Деміївці, у якому взяли участь представники Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань.

    "Ми маємо підтримувати один одного, об'єднувати наші зусилля в реалізації добрих справ", - вважає Наталія Яцишина. Годування безпритульних для приходу Свято-Вознесенського храму - справа звична, щоденна; та й самі нужденні відчувають себе тут як вдома. На початку трапези всі разом читають молитви, і після - починається сам процес. Серед благоотримувачів панує дисципліна порядку, якщо хтось і починає проявляти невдоволення, то інший відразу йому нагадує, що знаходяться вони на території храму і поводитися треба мирно. Харчування при храмі повноцінне: гарячий суп, каша, салати, рибні консерви, солодкі булочки та гарячий чай (цього разу був з чебрецем).

   Годуватися приходять різні люди, і у кожного за плечима своя складна життєва історія. Радісно спостерігати, як бездомні і стражденні уважно слухають молитву, хрестяться, а після трапези дякують Господу за те, що у них є можливість поїсти при храмі. "Думаю, це наука для кожного з нас - цінувати те, що маємо. І коли трапиться спіткатися у житті - ні в якому разі не занепадати духом, а дякувати Богові за все!" - поділилася Грищенко Марія, представник проекту "Центр соціальної адаптації для бездомних в честь святого праведного Симеона Богоприїмця".

    Дякуємо працівникам храму і волонтерській організації «Парасолька» за теплий прийом! Соратники турбувалися про те, щоб ми не змерзли, годували гарячим супом і веселили добрими жартами!

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии