КРИЗОВІ МАМИ

Категория: Новости on 15-11-2017, 12:38

   «Ми раді будь-якій допомозі…як Бог дасть так і буде…» - ці слова були лейтмотивом розмови з Олесею. Два роки назад вона змушена була покинути своє рідне місто Донецьк через відомі причини. Опинилася в Києві без засобів на прожиття. "Я стукала в усі двері, просила допомоги”, - спочатку шукала вона підтримки як вимушена переселенка. Житла Олеся не мала, металася по квартирах від подруги до подруги, доводилося жити і на занедбаній дачі, роботу знайти ніяк не могла - і Бог привів її до Києво-Печерської Лаври, де, звернувшись до Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань, вона відчула турботу і співчуття. Це стало добрим поворотом в житті Олесі.

    Двічі Олесі надавали допомогу продуктовими наборами, одягом та ліками. А потім вона сама запропонувала допомогу як волонтер — допомагала на складі сортувати речі.

   А через рік ситуація змінилася… Олеся завагітніла. Тепер допомога була потрібна не лише їй, а і її майбутній дитині. В той час при Синодальному відділі активно розвивався проект «Центр гуманітарної допомоги кризовим вагітним», під опіку якого попала і Олеся. Протягом усіє вагітності, а потім і по народженні малюка, їй надавалася відповідна допомога — все що потрібно для немовляти — підгузки, гігієнічні та продуктові набори, дитяча косметика, суміші для малят посуд. "Одні лише підгузки — це вже відчутна підтримка для мене”, — зауважує Олеся. Також, молода мама отримала коляску для новонародженого синочка.

    Зараз Олеся піклується про маленького Філіпа, і хоча фінансовий стан її відчутно не змінився, у голосі немає ані нотки розпачу чи зневіри. Відчувається лише турбота про немовля і пильність, щоб дитинка була здорова. Вона дякує Богу, добрим людям і дуже часто повторює: "Ми всьому раді!”

   Олеся просить не полишати її в скруті... Вона мама-одиначка, батьки проживають в Донецькій області біля зони АТО, і не мають змоги допомогти дочці. Восени вона знайшла собі роботу, що дозволило їй знімати кімнату в гуртожитку. Але зарплата там дуже маленька, тому декретних грошей ледь вистачає на житло.

   Проект «Центр гуманітарної допомоги кризовим вагітним» продовжує свою діяльність, і ви теж можете долучитися до його діяльності.

   Запропонувати та надати допомогу можна таким чином:

1) закупити продукти, засоби гігієни, дитячі набори для «Центру гуманітарної допомоги»;

2) виділити власний час та стати волонтером проекту;

3) перерахувати кошти на карту Синодального відділу за реквізитами:

Отримувач: МIСIЯ СИНОДАЛЬНИЙ ВIДДIЛ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ З СОЦIАЛЬНО-ГУМАНIТАРНИХ ПИТАНЬ

Рахунок: ‎26000052664282

МФО: 320649

ОКПО: ‎40721804

Банк: ПАТ КБ ПриватБанк Або карта ПриватБанку 5169 3305 0988 5528 із зазначенням платежу "Допомога для мам".

 

 

скачать dle 11.0фильмы бесплатно

Не будь байдужим

Просимо приєднуватися до добрих справ. Бажаючі допомогти можуть надати допомогу у вигляді перерахувань на рахунок Місія «Синодальний відділ благодійності та соціального служіння» Українскої Православної Церкви ЄДРПОУ 36423695 Рахунок 26009052753840 Банк ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» МФО 300711 Або – КАРТА ПриватБанка: 5169 3305 0747 2303 із зазначенням платежу
Комментарии